Micron Server RAM DDR4 RDIMM 64GB 2Rx4 3200 CL22 MTA36ASF8G72PZ-3G2E1

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Orijinal, Sıfır Kutusunda, Faturalı, Resmi Distribütör Garantili.Ücretsiz Kargo.Saat 14:00'e kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGODA
4.199,00 TL
Orijinal, Sıfır Kutusunda, Faturalı, Resmi Distribütör Garantili.Ücretsiz Kargo.Saat 14:00'e kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGODA
3.249,00 TL
Orijinal, Sıfır Kutusunda, Faturalı, Resmi Distribütör Garantili.Ücretsiz Kargo.Saat 14:00'e kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGODA
5.299,00 TL

 

Lütfen satın almadan önce RAM'in sunucunuz ile uyumluluğunu kontrol ediniz.
Sunucunuzun RDIMM RAM kapasitesini arttırmak istiyorsanız , ürününüzün icinde bulunan mevcut belleklerin 2Rx4 veya 2Rx8 gibi ranking özelliğine dikkat ederek mevcut ile aynı rank RAM almaya dikkat ediniz. Farklı rank bellekler uyumlu çalışMAmaktadır.

 

----

 

Micron Server RAM DDR4 RDIMM 64GB 2Rx4 3200 CL22 MTA36ASF8G72PZ-3G2E1

Ürün Özellikleri

Hız - DDR4-3200  (3200 ve daha düşük DDR4 hızlarla uyumlu)

Garanti - 3 Yıllık Sınırlı 

CAS gecikmesi - 22 

DRAM ailesi - Micron

Kapasite ? 64 GB 

Marka - Micron

Modül türü - RDIMM 

Uzatılmış zamanlamalar - 22-22-22 

Form faktörü - RDIMM 

Teknoloji - DDR4 

Gerilim - 1.2V 

PC hızı - PC4-25600

Kit Miktarı - 1 

Özellikler - DDR4-3200MT/s ? 64GB Module Capacity ? RDIMM ? 2 Rank x 4 ? PC4-25600 ? CL=22 ? 1.2V ? ECC

DIMM türü - Registered 

 

 

 

 

Micron Server DRAM - Sunucularınızı hızlandırın

Micron Sunucu DRAM, performansı artırır ve BT bütçelerini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Micron Sunucu DRAM ile uygulamaları hızlandırın ve BT bütçenizden daha fazlasını elde edin. Micron Sunucu DRAM ile kurulu bellek kapasitesini en üst düzeye çıkarmak, dağıtımlarınızı daha hızlı ve daha verimli hale getirmenin en kolay ve en uygun maliyetli yollarından biridir. 

Sunucu uygulamalarını hızlandırın

Micron DRAM'i kurarak, CPU'larınızın performans kapasitesini en üst düzeye çıkarabilir ve sunucularınızın bilgi işlem potansiyelini optimize edebilirsiniz. Bellek tipik olarak sabit (paylaşılmayan) bir bileşen olarak işlev gördüğünden, genellikle paylaşılabilen işlemcilerden veya depolama sürücülerinden daha büyük bir performans kısıtlamasıdır. Bellek kapasitesini en üst düzeye çıkararak sunucu altyapısına yaptığınız yatırımı artırın. 

BT bütçenizden daha fazlasını alın

Micron DRAM, yeni sunucuların maliyetinin çok altında bir fiyata, mevcut altyapınızın ömrünü ve performansını uzatmanıza ve zaten sahip olduğunuz sistemlerden daha fazla yararlanmanıza olanak tanır. Mevcut sunucuları değiştirmeniz gerekse bile, en az miktarda önceden yüklenmiş belleğe sahip yeni sunucular satın alarak tasarruf edebilir, ardından Micron Sunucu DRAM ile maksimum bellek kapasitesine yükseltebilirsiniz. 

Daha fazla sanal makine çalıştırın ve sanallaştırılmış uygulamaların yanıt verme hızını artırın

Günümüzün kurumsal uygulamalarının çoğu sunucularda depolandığından ve birkaç sanal makineye dağıtıldığından, kurulu sunucu belleği miktarı her zamankinden daha kritik bir rol oynamaktadır. Bir sunucuda çalışan her sanal makine genellikle özel bir bellek miktarı gerektirir, yani ne kadar çok sanal makine çalıştırırsanız o kadar çok belleğe ihtiyacınız olur. 

En son teknoloji 

128 GB'a kadar modül yoğunluklarıyla, Micron Sunucu DRAM, her bir sunucunun kurulu bellek kapasitesini artırarak sistem performansını en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. Bileşen başına daha fazla gigabit sağlayan yeni teknolojiyle üretilen Micron DDR4 16 Gb tabanlı bellek, daha yüksek yoğunluklu bileşenler kullanır ve bu da 8 Gb tabanlı modüllerden iki kat daha yoğun modüller sağlar. 

Micron sunucu DRAM ürün serileri

 

RDIMM

  • RDIMM'ler, veri komutlarını yönlendiren ve sunucu içindeki veri akışını kontrol etmeye yardımcı olan bir kayıt çipi içerir
  • Entegre ECC eşliği, veri hatalarını önlemeye yardımcı olur ve genel sistem güvenilirliğini artırır
  • En yeni Intel® ve AMD® tabanlı sunucular için optimize edilmiştir
  • Hem standart hem de VLP modül yüksekliklerinde mevcuttur
Teknik Özellikler
RAM Kapasitesi?64GB
Diğer Özellikler
Stok KoduMTA36ASF8G72PZ-3G2E1
MarkaMICRON
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
649528822321
 
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.