Micron 5300 PRO 3840GB SATA 2.5 Sunucu Server Datacenter SSD (MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZABYY)

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Orijinal, Sıfır Kutusunda, Faturalı, Resmi Distribütör Garantili.Ücretsiz Kargo.Saat 14:00'e kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGODA
8.799,00 TL
Orijinal, Sıfır Kutusunda, Faturalı, Resmi Distribütör Garantili.Ücretsiz Kargo.Saat 14:00'e kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGODA
4.670,00 TL
Orijinal, Sıfır Kutusunda, Faturalı, Resmi Distribütör Garantili.Ücretsiz Kargo.Saat 14:00'e kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGODA
1.968,65 TL

Micron 5300 PRO 3840GB SATA 2.5 Sunucu Server Datacenter SSD (MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZABYY)

 

Altyapınızı Güçlendirin

 

Tamamen flash depolamaya geçiş genellikle SATA'yı seçmeyi içerir ve iş yükleriniz yeniliği hak eder. Micron® 5300 serisi SATA katı hal sürücüleri (SSD'ler), sektördeki en geniş olan Micron?un SATA portföyünden beklediğiniz her şeyi size en yeni 3D NAND teknolojisiyle birlikte getirir. SATA için ilk uygun maliyetli, 96 katmanlı TLC NAND flash sürücü olan Micron 5300, modernizasyon çabalarını kanıtlanmış bir mimari üzerinde yüksek performans, tutarlılık ve güvenilirlikle ödüllendirir. Micron 5300 SSD'nin ortalama arıza süresi (MTTF) 3 milyon cihaz saati, yani normdan% 50 daha fazla.

 

En Üst Düzeye Çıkarmak için Modernize Edin ve Tasarruf Edin

 

Veri merkezinizi yenileyin ve performans yükseltmeleri elde edin. Veri merkezinizi Micron 5300 SSD'nin performansı, tutarlılığı ve genişletilmiş veri güvenliği ile güncelleyerek raflarınızı, yığınlarınızı ve sunucu dizilerinizi modernize edin. Kurumsal sınıf SATA depolaması, veri merkeziniz ve bulutunuz için 6 Gb / sn'de sağlam ve tutarlı performansın yanı sıra 540 MB / sn'lik sıralı okuma hızları sunar.

 

Flash Depolama için Güvenlik

 

Micron 5300 serisi SATA SSD'ler, Micron'un sağlam, güvenli ürün yazılımı özellikleri - güvenli dijital imzalar ve önyükleme zamanı doğrulaması - ayrıca sunucular, veri merkezleri ve kurumsal uygulamalar için depolama aygıtları için TCG Güvenlik Alt Sistem Sınıfı (SSC) Kurumsal spesifikasyonunu izleyen AES 256-bit donanım şifrelemesi. 5300 SSD'ler sürücünün yerleşik şifreleme motoruyla çalışır, bu nedenle şifreleme performansta düşüşe neden olmaz.

 

Temel Avantajlar

 

96 Katmanlı NAND SATA

Sektörün ilk uygun maliyetli, 96 katmanlı, 3D TLC NAND for SATA ile Micron 5300, veri merkezinizi yüksek performans, uygun fiyat ve tutarlı performans ile modernize eder. Pazar dostu M.2 (22x80 mm) ve 2,5 inç form faktörlerinden birini seçin.

 

Verileriniz için Güvenlik

Sağlam, güvenli ürün yazılımı tabanlı güvenlik, SED'ler için cihaz üzerinde şifrelemeyi desteklemek için TCG Enterprise, TCG Opal 2.0 ve ATA Güvenliği seçeneklerini içerir. 5300 ayrıca, durağan ve uçak içi veriler için güç kaybı korumasının yanı sıra kullanıcı ve meta veriler için kurumsal veri yolu koruması içerir.

 

Okuma Yoğun, Karma Kullanım için Performans

Yoğun okuma ve karma kullanımlı iş yükleri için Micron 5300 optimizasyonlarından yararlanın. Bulut ve veri merkezleriniz medya akışı, çevrimiçi işlem işleme (OLTP), blok ve nesne depoları, iş zekası ve veri SS'si ve küçük rastgele blok için güçlü performans gösterecektir. Micron 5300 PRO, VDI / sanallaştırmada kapasite katmanında sunarken, Micron 5300 MAX kapasite katmanında sunar.

 

En Geniş SATA Portföyü Size Seçenekler Sunar

Micron?un kurumsal SATA SSD alanına uzun vadeli bağlılığı, tamamen flaş bir geleceğe nasıl geçeceğiniz konusunda seçeneklere sahip olduğunuz anlamına gelir. SATA altyapınızı 240 GB önyükleme sürücülerinden (veri depolama yuvalarını kullanılabilir tutan sağlam başlangıç ??için yeni bir model), yüksek kapasiteli 8 TB SSD'lere genişletin.

Diğer Özellikler
Stok KoduMTFDDAK3T8TDS-1AW1ZABYY
MarkaMICRON
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
649528821935
 
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.