Crucial X9 Pro for Mac 1TB Taşınabilir SSD 1050 MB/s USB 3.2 Gen-2 CT1000X9PROMACSSD9B

Fiyat:
4.599,00 TL
958,13 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Crucial X9 Pro for Mac 1TB Taşınabilir SSD 1050 MB/s USB 3.2 Gen-2 CT1000X9PROMACSSD9B

 

Mac'iniz için daha fazlası

Mac'iniz, iPhone 15 Pro'nuz ve iPad'iniz için tak ve çalıştır depolama

Mac için tasarlanan ve kutudan çıktığı anda Apple cihazlarıyla çalışacak şekilde optimize edilen Crucial X9 Pro for Mac, yaratıcılığınızı güçlendirmenize yardımcı olur. Binlerce fotoğraf, dosya ve videoyu depolayabilecek alana ve medyanızı hızlı bir şekilde düzenleme ve rötuşlama hızına sahip olan Mac için Crucial X9 Pro, stüdyoda ve sahada dayanıklılık ve stilin yanı sıra zorlu iş yüklerinin bile üstesinden gelme kapasitesi sunar. Aison güvencesiyle dolaştığınız her yerde.

Hız: 1.050 MB/s'ye kadar okuma ve yazma

Kapasite:  1 TB, 2 TB, 4 TB

Dayanıklılık: Suya, toza ve kuma dayanıklı (IP55)

Uyumluluk: Mac ve daha fazlası

Garanti: 5 Yıllık sınırlı

Şifreleme: Apple FileVault

Kolay uyumluluk

Mac için X9 Pro, Mac, iPad ve iPhone 15 Pro/Pro Max gibi modern Apple cihazları için optimize edilmiştir ve Time Machine 8 yedeklemeleri için yeniden biçimlendirmeye gerek kalmadan kullanıma hazır tak ve çalıştır uyumluluğu 4 sunar

Toz ve su sıçramasına karşı dayanıklı dayanıklılık

IP55 suya ve toza dayanıklılığı ve 7,5 metreye kadar düşmeye karşı dayanıklılığı  ile X9 Pro Taşınabilir SSD'niz, çekim yaptığınız, çalıştığınız veya dolaştığınız her yere seyahat edebilecek kadar dayanıklıdır.

Profesyonel kalite

Micron tarafından tasarlanan Crucial X9 Pro MAC Taşınabilir SSD, entegre kordon deliğinde bir sürücü etkinlik ışığı içeren mini 65 x 50 mm tasarımlı, kauçuk kaplı yumuşak dokunuşlu tabana sahip anodize alüminyumdan gelir.

 

Notlar: MB/sn hızı, Crucial tarafından Crystal Disk Mark'lı (x64 için sürüm 8.0.1) yüksek performanslı bir masaüstü bilgisayarda ölçülen cihazın maksimum sıralı performansı olarak ölçülmüştür. Performansınız değişebilir.

Depolama kapasitesinin bir kısmı biçimlendirme ve diğer amaçlar için kullanılır ve veri depolama için kullanılamaz. 1 GB 1 milyar bayta eşittir.

USB 3.2 Gen2 destekli cihazlarda USB Type-C - C kablosuyla sağlanan en iyi hızlar. Daha eski cihazlar için USB A Tipi adaptör, ayrı olarak satılır.

Uyumluluk değişiklik gösterebilir ve cihazın formatına ve ana bilgisayar özelliklerine bağlı olabilir. Uyumlu Android cihazların OTG üzerinden USB Yığın Depolama ile çalışabilmesi gerekir. İşletim sistemi güncellemeleri ve yeniden biçimlendirme gerekebilir.

Muhafazaya herhangi bir yönden püskürtülen toz ve suya karşı koruma. Mac için X9 Pro suya batırılmamalıdır.

APFS formatında gönderilir. exFAT, NTFS, HFS, HFS+J veya diğer formatlara yeniden formatlanabilir. Yeniden biçimlendirme, sürücüdeki verilerin kaybolmasına neden olur.

Garanti, yetkili bir satıcı tarafından orijinal satın alma tarihinden itibaren veya ürün veri sayfasında yayınlandığı ve ürünün SMART verilerinde ölçüldüğü şekliyle (hangisi önce gelirse) yazılan maksimum toplam bayt (TBW) yazılmadan önce 5 yıl süreyle geçerlidir.

TimeMachine tüm iOS aygıtlarıyla değil, Mac ürünleriyle çalışır.

 

Teknik Özellikler
SSD Kapasite?1 TB
Diğer Özellikler
Stok KoduCT1000X9PROMACSSD9B
MarkaCrucial
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)5
649528940438
 
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.