Crucial X10 Pro 4TB Taşınabilir SSD 2000 MB/s USB 3.2 Gen-2 (20Gb/s) CT4000X10PROSSD9

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Orijinal, Sıfır Kutusunda, Faturalı, Resmi Distribütör Garantili.Ücretsiz Kargo.Saat 14:00'e kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGODA
7.799,00 TL
Orijinal, Sıfır Kutusunda, Faturalı, Resmi Distribütör Garantili.Ücretsiz Kargo.Saat 14:00'e kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGODA
4.599,00 TL
Orijinal, Sıfır Kutusunda, Faturalı, Resmi Distribütör Garantili.Ücretsiz Kargo.Saat 14:00'e kadar verilen siparişler AYNI GÜN KARGODA
6.799,00 TL

Crucial  X10 Pro 4TB Taşınabilir SSD 2000 MB/s USB 3.2 Gen-2 (20Gb/s) CT4000X10PROSSD9

 

Gerçek hız , Gerçek güç.

2.100 MB/sn'ye varan inanılmaz hızlara sahip avuç içi boyutunda depolama

Crucial X10 Pro Taşınabilir SSD

Avuç içi büyüklüğündeki taşınabilir sürücü Crucial X10 Pro SSD ile video düzenleme deneyiminizi geliştirin. Kareleri düşürmeden iş yükünün üstesinden gelin ve hatta doğrudan sürücüden düzenleme, kırpma ve işleme yapın. Aison güvencesiyle , Crucial X10 Pro, size ham performans, kalıcı dayanıklılık ve cömert kapasite sunan, stüdyoda veya sahada mükemmel bir ortaktır.

Hız: 2.100 MB/s'ye kadar okuma ve yazma

Kapasite:  1 TB, 2 TB, 4 TB

Dayanıklılık: Suya, toza ve kuma dayanıklı (IP55)

Uyumluluk: Windows, Mac, Android, iPad, PC ve Linux

Garanti: 5 Yıllık sınırlı

Şifreleme: Özel verilerin korunmasına yardımcı olmak için parola koruması ve 256 bit AES donanım şifrelemesi

Güçlü performans

2.100/2.000 MB/ s'ye varan okuma ve yazma hızlarıyla Crucial X10 Pro Taşınabilir SSD, doğrudan sürücüden düzenleme yapmak için yeterince güçlüdür.

Geniş uyumluluk

X10 Pro, birlikte verilen USB-C kablosu aracılığıyla Windows, Mac, Android, iPad, PC, Linux PlayStation ve Xbox oyun konsollarıyla tak ve çalıştır uyumluluğu sunar .

Toz ve su sıçramasına karşı dayanıklı dayanıklılık

IP55 suya ve toza dayanıklılığı ve 7,5 metreye kadar düşmeye karşı dayanıklılığı  ile X10 Pro Taşınabilir SSD'niz, çekim yaptığınız, çalıştığınız veya dolaştığınız her yere seyahat edebilecek kadar dayanıklıdır.

Profesyonel kalite

Micron tarafından tasarlanan Crucial X10 Pro Taşınabilir SSD, entegre kordon deliğinde bir sürücü etkinlik ışığı içeren mini 65 x 50 mm tasarımlı, kauçuk kaplı yumuşak dokunuşlu tabana sahip anodize alüminyumdan gelir.

 

Notlar: MB/sn hızı, Crucial tarafından Crystal Disk Mark'a (x64 için sürüm 8.0.1) sahip yüksek performanslı bir masaüstü bilgisayarda ölçülen cihazın maksimum sıralı performansı olarak ölçülmüştür. Performansınız değişebilir.

Depolama kapasitesinin bir kısmı biçimlendirme ve diğer amaçlar için kullanılır ve veri depolama için kullanılamaz. 1 GB 1 milyar bayta eşittir.

USB 3.2 Gen2 destekli cihazlarda birlikte verilen USB Type-C - C kablosuyla mevcut en iyi hızlar. Daha eski cihazlar için USB Tip-A adaptörünü kullanın. USB 3.2 Gen2 2x2'nin tam performansı yalnızca USB-C ana cihazlarda elde edilebilir.

Uyumluluk değişiklik gösterebilir ve cihazın formatına ve ana bilgisayar özelliklerine bağlı olabilir. Uyumlu Android cihazların OTG üzerinden USB Yığın Depolama ile çalışabilmesi gerekir. İşletim sistemi güncellemeleri ve yeniden biçimlendirme gerekebilir.

Muhafazaya herhangi bir yönden püskürtülen toz ve suya karşı koruma. X10 Pro suya batırılmamalıdır.

exFAT formatında gönderilir. NTFS, APFS, HFS, HFS+J veya diğer formatlara yeniden formatlanabilir. Yeniden biçimlendirme, sürücüdeki verilerin kaybolmasına neden olur.

Garanti, yetkili bir satıcı tarafından orijinal satın alma tarihinden itibaren veya ürün veri sayfasında yayınlandığı ve ürünün SMART verilerinde ölçüldüğü şekliyle (hangisi önce gelirse) yazılan maksimum toplam bayt (TBW) yazılmadan önce 5 yıl süreyle geçerlidir.

Halı kaplı zemindeki verilere etkisi olmadan 7,5 m'ye kadar.

Teknik Özellikler
SSD Kapasite?4 TB
Diğer Özellikler
Stok KoduCT4000X10PROSSD9
MarkaCrucial
Stok DurumuGeçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)5
649528938411
 
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.